Minimaalne tellimus Laohinna lehel 75.00€ 

Osta kohe, maksa hiljem kolmes osas.
Ilma ühegi lisatasuta

Slice on makseviis, mis võimaldab sooritada ostu kohe ning tasuda hiljem kolmes võrdses osas. Ilma ühegi lisatasuta.

 

Slice on tasuta

Inbanki Slice on Sulle päriselt tasuta. Slice ei ole krediiditoode ja ostuga ei kaasne mitte ühtegi lisatasu – ei intressi ega lepingutasu.

Kuidas Slice töötab?

Ostu kinnitamine Slice’ga käib kiiresti ja lihtsalt. Küsime vaid Sinu kontaktandmeid ja palume Sul ennast mobiil-ID, ID-kaardi või smart-IDga tuvastada. Seejärel saadame Sinu mobiilile koodi, millega kinnitad oma mobiilinumbri.

Pärast ostu vormistamist saadame Sulle e-mailile kokkuvõtte ja maksekuupäevad. Osamaksete arved saadame Sinu e-mailile 10 päeva enne igat maksetähtaega. Tasuda saad lihtsalt pangaülekandega Inbanki kontole.

Tagastused

Tagastused on Slice’iga sama lihtsad kui teiste maksemeetodite puhul. Kui soovid oma ostu tagastada, siis võta ühendust kaupmehega, kelle juures ostu tegid. Kaupmees teavitab Inbanki Sinu soovist ning täies mahus tagastuse puhul tühistatakse Sinu Slice’i osamaksed.

Kes on Inbank?

Inbank on tarbimisfinantseerimisele keskendunud digitaalne pank, mis tegutseb nii Eestis kui ka lähiriikides, pakkudes lisaks ka hoiustamise tooteid. Meie eesmärk on viia oma tooted nutikate digilahenduste abil just sinna, kus klient neid vajab. Tänaseks on Inbankil ligi 550 000 kliendilepingut neljas riigis.

Küsimuste korral võta ühendust meie klienditoega aadressil slice@inbank.ee või helista +372 640 8080.

Lisateavet Slice’i tingimuste kohta leiab siit.